Sefirin Kızı dizisi bekleyenleri telaşlandırdı!

Henüz daha ortaya çıkmayan Sefirin Kızı, diziyi bekleyenleri telaşlandırdı. Alınan son bilgilere göre herhangi bir sorun olmadığı ve diziyle ilgili gerekli açıklamaların yakın zamanda yapılacağı öğrenildi.

Sefirin Kızı dizisi bekleyenleri telaşlandırdı!

Engin Akyürek ile Neslihan Atagül'ün başrolünde yer alacağı Sefirin Kızı ile ilgili hiçbir haber gelmemesi diziyi dört gözle bekleyen hayranları telaşlandırdı. Yeni sezonda ekrana gelecek olan diğer dizilerin ilk fotoğrafları ve fragmanları birbir yayınlanırken Sefirin Kızı'nın henüz oyuncu kadrosunun bile bilinmemesi herkeste soru işareti bıraktı.

Engin Akyürek ile Neslihan Atagül'ün yanı sıra Uraz Kaygılaroğlu'nun da kadroya dahil olduğu bilinse de hiçbir resmi açıklamanın yapılmamış olması oldukça dikkat çekiyor.

Gelen son bilgiler Sefirin Kızı'yla ilgili hiçbir olumsuz durumun olmadığı yönünde. Aksine hazırlıkların tamamlanma aşamasında olduğu söyleniyor.

Dizinin bekleyenlerine telaşlanacak bir durumun olmadığını belirtelim ve Sefirin Kızı'yla ilgili gerekli açıklamaların yakın zamanda yapılacağının müjdesini de verelim...

Engin Akyürek hayranlarının dört gözle beklediği Sefirin Kızı yakında Star TV'de izleyici ile buluşacak.