Sen Anlat Karadeniz'in yeni sezon çekimleri ne zaman başlayacak?

İrem Helvacıoğlu ile Ulaş Tuna Astepe'nin başrolünü paylaştığı Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni sezon bölümlerinin çekim tarihi belli oldu.

Sen Anlat Karadeniz'in yeni sezon çekimleri ne zaman başlayacak?

ATV'de çarşamba günleri ekrana gelen ve yayınlandığı gün reyting rekorları kıran 'Sen Anlat Karadeniz' dizisi, geçen sezon 53. bölümüyle yaz tatiline girmişti. Sezon finalinde Genco’nun kaçırdığı Nefes, karnındaki bebekle birlikte ölüm riskiyle acı içinde kıvranırken, imdadına Tahir yetişmişti. Seyircilerin nefeslerini tuttuğu o anlarda Nefes’in ve bebeğin durumu merak konusuyken, dizi sezon finali yapmıştı.

Yeni sezon ne zaman başlayacak?

Osman Sınav imzalı 'Sen Anlat Karadeniz', üçüncü sezonuyla yine ATV ekranlarında sevenleriyle buluşacak. Başrollerini İrem Helvacıoğlu ile Ulaş Tuna Astepe'nin paylaştığı dizinin yeni bölümlerinin çekileceği tarih de belli oldu. Medyatava'nın haberine göre yeni bölüm çekimleri, 1 Ağustos'ta Trabzon'da başlayacak. Dizinin senaryosunu yazan Erkan Birgören'e, yeni bölümlerde başarılı kalem Sema Ali Erol da eşlik edecek. Diziye başka hangi oyuncuların katılacağı ise merak konusu. Görüşmeler ise sürüyor.