Seray Kaya'dan babasına acı dolu veda!

Seray Kaya'nın babası Hasan Kaya, geçtiğimiz pazar günü yaşamını yitirdi. Kaya, sosyal medya hesabından acı dolu bir mesaj yayınladı.

Seray Kaya'dan babasına acı dolu veda!

Şu sıralar 'Kadın' dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu Seray Kaya, sosyal medyadan babasının hayatını kaybettiğini duyurdu. 3 Ocak Pazar günü kalp krizi nedeniyle hayata gözlerini yuman Hasan Kaya, önceki gün toprağa verildi. Babasını doğum gününde yitiren oyuncu ise, acısını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Kaya, babasının siyah beyaz bir fotoğrafını paylaşarak şu sözleri not düştü:

''Babam...

Hani derler ya babasının kızı... Ben tam da babasının kızıydım. Büyüdükçe sana benzemenin gururunu yaşadım. Ve evet, sen olmaktan gurur duydum ve hep duyacağım.

Sen her zaman bana merhameti, saygıyı, güçlü kalmayı öğrettin. Ben ağladığımda 'Arkanda dağ gibi baban var' derdin. Ben hayatımın her zor anında gücümü senden aldım.

Şimdi biliyorum ki daha da güçlü olma vakti. Belki aramızdan ayrıldın ama bildiğim bir şey var ki sen asıl şimdi doğru yerde gerçek kavuşmanı yaşıyorsun.

Doğum günüm seninle benim aramda bir bağ babacığım. Gidişinin o güne denk gelmesinin bir sebebi var biliyorum. Ve kavuşacağımız günü bekliyorum.

Seni çok seviyorum. 03.02.2019''