Seren Serengil, Acun Ilıcalı'ya dava açıyor!

Seren Serengil avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada, ''Seren Serengil'in kanalımızı karalamaya çalışmasındaki sebep kanalımızda çalışmak istemesi ve reddedilmesi olabilir mi acaba?'' sözleri nedeniyle Acun Ilıcalı'ya dava açılacağını açıkladı.

Seren Serengil, Acun Ilıcalı'ya dava açıyor!

Seren Serengil, TV8'de Seray Sever ve Hakan Hatipoğlu'nun sunduğu ''Gel Yazın Konuşalım'' isimli magazin programında Seray Sever'in sarfettiği ''Fasulye pahalı! Pahalıysa pahalı ne yapacaksın fasulye yemeyeceksin o zaman ucuz sebze yiyeceksin'' sözlerini ağır bir şekilde eleştirmişti.

Acun Ilıcalı'dan cevap gecikmedi!

Bu eleştiriler üzerine kanalın patronu Acun Ilıcalı'dan Seren Serengil'e cevap gelmişti. Acun Ilıcalı, Instagram'ın hikaye bölümünden bir paylaşımda bulunmuş ve şöyle yazmıştı: ''Seren Serengil'in kanalımızı karalamaya çalışmasındaki sebep kanalımızda çalışmak istemesi ve reddedilmesi olabilir mi acaba? :)''

Seren Serengil'in avukatından açıklama geldi!

Acun Ilıcalı'nın bu iddiasına cevap Seren Serengil'in avukatından geldi. Bir basın açıklamasında bulunan Avukat Esennur Ezgi, Serengil'in hiçbir şekilde TV8'den bir iş beklemediğini belirtirken Ilıcalı'nın bunu ispat etmesini istedi.. Aynı zamanda yapılan açıklamada ''Kişilik haklarının ihlali ve kişi hakkında karalama kampanyası yapma'' gibi suçlamalardan dolayı Acun Ilıcalı hakkında gerekli hukuki sürecin başlatılacağı duyuruldu.

Seren Serengil, Acun Ilıcalı'ya dava açıyor!