Seren Serengil: Bu yaşadıklarım bana müstehak!

Eşiyle olaylı bir boşanma sürecine giren Seren Serengil bebeğinin acısıyla yıkılmıştı. Hamile olan şarkıcı bebeğini düşürmüştü. Yaşananların ardından Serengil sosyal medyadan bir açıklamada daha bulundu.

Seren Serengil: Bu yaşadıklarım bana müstehak!

Yaşar İpek'le olaylı bir boşanma süreci yaşayan Seren Serengil bebeğini kaybettiğini duyurmuştu. Acı haberin ardından Serengil, Instagram'dan "Tüm kötülüklerden Allah'a sığınırım" mesajını paylaştı. Ayrıca annesinden de özür dileyen şarkıcı, "Ben yeni ve tertemiz bir sayfa açıyorum. Annemden, kendisini bu insanlara muhattap ettiğim için özür diliyorum. Gösterdiği sabır için teşekkür ediyorum... Kadına şiddetin en ağırını yaşadım çocuğumu kaybettim. Hayattan derslerimi aldım gidiyorum. Bundan sonrası avukatım ve yüce yargıda..." ifadelerini kullandı.

Bir takipçisi Seren Serengil'in bu paylaşımının altına "Bundan daha kırosunu bulursun sana güveniyorum" şeklinde yorum bıraktı. Serengil'in takipçisine cevabı ise şöyle oldu:

"Güldürdünüz beni ama ne deseniz haklısınız. Bana müstehak bu yaşadıklarım. Kendime acımıyorum. Seçimler böyle olunca sonuçlar hep aynı. Benden başka kimsenin suçu yok..."

Seren Serengil: Bu yaşadıklarım bana müstehak!