Seren Serengil'den şoke eden açıklama: "Ameliyat olmazsam yaza çıkamazmışım"

Önceki gün rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Seren Serengil, sosyal medyadan sağlık durumuyla ilgili bir paylaşımda bulundu. Hızla kilo verdiğini söyleyen şarkıcı, "Ameliyat olmazsam yaza çıkamazmışım" dedi.

Seren Serengil'den şoke eden açıklama:

Beyaz TV'de yayınlanan magazin programı 'Söylemezsem Olmaz'da yorumculuk yapan Seren Serengil, önceki gün hastaneye kaldırıldı. Ünlü isim, sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla sağlık durumu ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

İşte Serengil'in o açıklamaları:

"BÜYÜK SAĞLIK SORUNLARI YAŞIYORUM"

"Sevgili canlarım, o kadar merak edenim ve sevenim varmış ki insan hastayken en çok ihtiyacı olan şey buymuş... Ben maalesef büyük sağlık sorunları yaşıyorum. Önceleri belli etmemeye çalıştım annem üzülmesin sizler üzülmeyin diye ama iş biraz ciddiye bindi."

"46 KİLOYA DÜŞTÜM"

"46 kiloya düştüm ve vermeye devam ediyorum... Geri dönüşüm ameliyatına vücut hazır mı, şu aşamada kaldırır mı vücut. Bunun kararı için salı günü tekrar tetkiklerim yapılacak."

"AMELİYAT OLMAZSAM YAZA ÇIKAMAZMIŞIM"

"Bazen aylarca yoğun bakımda kalabiliyormuşuz. Tehlikeli ve zor bir süreç ama öte yandan da olmasam yaza çıkmazmışım... Dualarınızla yine bunu da atlatacağım. İyiyim. Dinleniyorum, serum takılıyor. İyi olacağım İnşallah..."

Seren Serengil'den şoke eden açıklama: