Serenay ile Kerem arasında 'evlilik sözleşmesi' krizi!

Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin ile üç buçuk yıldır dolu dizgin aşk yaşıyordu ancak çifte nazar değdi. İddiaya göre Sarıkaya'ya evlilik teklif eden Bürsin, karşılık olarak 'Evlilik sözleşmesi' teklifi alınca ünlü çift birbirine girdi.

Serenay ile Kerem arasında 'evlilik sözleşmesi' krizi!

Geçtiğimiz yaz Los Angeles'ta 'Some Men' adlı dergiye röportaj veren oyuncu Kerem Bürsin, evlilikle ilgili olarak, "Evliliğe karşı değilim. Evlilik yapısı bana göre daha önemli. Kaldı ki çocuk da istiyorum" şeklinde konuşmuştu. İddiaya göre Bürsin, evlenmeyi çok istediği meslektaş sevgilisi Serenay Sarıkaya'ya evlilik teklifinde bulundu. Ancak aldığı yanıtla Bürsin şoke oldu.

'Evlilik Sözleşmesi' teklifi

Teklif karşısında bir hayli sevinen Sarıkaya, Bürsin'e 'Evlilik Sözleşmesi' yapmayı önerince işler karıştı. Bu teklife çok sinirlenen Kerem Bürsin, Serenay'a tepki gösterdi.

Birbirlerine girdiler!

Yaşanan bu diyaloğun ardından çiftin tartışmaya başladığı, hatta zaman zaman birbirlerine karşı seslerini yükselttikleri öne sürüldü. Yaşanan tüm bu gelişmeleri beklemeyen Kerem Bürsin'in ise hayal kırıklığına uğradığı belirtildi.