Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin'den ortak açıklama!

Kerem Bürsin ile yollarını ayıran Serenay Sarıkaya'nın ünlü bir iş adamıyla aşk yaşadığı iddia edilmişti. Ünlü çiftten konuyla ilgili iddiaları yalanlayan paylaşım geldi.

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin'den ortak açıklama!

Üç buçuk yıldır dolu dizgin aşk yaşayan Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'den evlilik haberi beklerken ayrılık haberi gelmişti. Çiftin yakınlarına "İlişkimiz yoruldu, heyecanımızı kaybettik" dediği öğrenilmişti. Bu ayrılığın ardından Sarıkaya'nın ünlü bir iş adamıyla aşk yaşamaya başladığı iddia edildi.

"Hayatımda kimse yok"

Güzel oyuncu bu iddiaların ardından Instagram hesabının hikaye bölümünde bir açıklamada bulundu. İddiaları net bir dille yalanlayan Sarıkaya, "Her gün hayretle yeni bir senaryoya uyanıyorum. Hayatımda kimse olmamakla birlikte üretilen tüm gerçek dışı haberleri ve bunlar üzerinden yapılan yorumları, yaşadığım bu sürece ve bana yapılmış bir saygısızlık olarak görüyorum! Her ilişkinin bitiş sebebi bir başkası olmak zorunda değildir! Lütfen karşılıklı sevgi ve saygımızı kaybetmeyelim!" şeklinde konuştu.

Bir açıklama da Kerem Bürsin'den

Serenay Sarıkaya'nın bu paylaşımının ardından Kerem Bürsin'den de bir açıklama geldi. Bürsin, eski sevgilisine destek verdi ve şöyle konuştu: "Yaşadığımız sürece lütfen saygı duyun... Şu ana kadar yazılan ve çıkan bir sürü haberin doğruyla hiçbir alakası yoktur."

İşte o paylaşımlar:

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin'den ortak açıklama!