Serenay Sarıkaya'dan Ece Erken ile Bircan Bali'ye 100 bin liralık dava!

Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz'l aşk yaşadığını iddia ettikleri gerekçesiyle Söylemezsem Olmaz programının sunucuları Ece Erken ile Bircan Bali'ye 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

Serenay Sarıkaya'dan Ece Erken ile Bircan Bali'ye 100 bin liralık dava!

Serenay Sarıkaya, Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programının sunucuları Ece Erken ile Bircan Bali'ye 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Sarıkaya, gerekçe olarak kendisinin Cem Yılmaz'la aşk yaşadığı yönünde haberler yapılmasını gösterdi.

Tazminat talebi İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na sunulan dilekçede, çıkan haberlerin gerçeğe aykırı olduğunu belirten Sarıkaya’nın avukatı İsmail Filiz, “Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz ile Defne Samyeli ilişkisini bitirmemiş, Yılmaz ile de hiçbir ilişkisi olmamıştır. Yayınların durdurulmasını ve davalıların 100 bin lira manevi tazminat ödemesini talep ediyoruz” ifadelerine yer verdi.İftiraAyrıca dava dilekçesinde “Cem Yılmaz ile hiçbir ilişkim olmamıştır. Yılmaz’ın evimde 4 gün kaldığı iddiası da iftiradır. Hakkımda yapılan haberde iddia edilen tarihlerde yurtdışındaydım. Bu olayın ve haberin gerçek olması fizik kuralları gereği de mümkün değildir.”