Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel evleniyor mu?

Oyuncu Serkan Çayoğlu ile meslektaş sevgilisi Özge Gürel, önceki gün Yeniköy'deki bir restorandan çıkarken objektiflere yansıdı. Çift, evlilikle ilgili sorulara yanıt verdi.

Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel evleniyor mu?

'Kiraz Mevsimi' adlı dizinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan ve 4 yıldır dolu dizgin ilişki sürdüren Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel, önceki gün Yeniköy'deki bir restorandan çıkarken görüntülendi. Kısa süre önce yurt dışı tatilinden dönen çift, ayaküstü magazincilerin sorularını yanıtladı. Gürel, "Tatilde sevgilinizden sürpriz bir teklif geldi mi?" sorusuna, "Yok, gelmedi. Bizim öyle bir derdimiz yok" yanıtını verdi.

Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel evleniyor mu?

"Biz böyle iyiyiz"

İlişkilerinde 4 yılı dolduran çifte magazin muhabirleri, "Evlilik hazırlıkları yapıyor musunuz?" sorusunu yöneltince, "Sürekli söyleniyor ve çıkıyor bu haberler. Biz böyle iyiyiz, teşekkür ederiz" yanıtını verdiler. Daha sonra ikili, arkadaşlarıyla birlikte oradan uzaklaştı.

Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel evleniyor mu?

"Güven ortak noktamız"

Öte yandan güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle ilgili şu açıklamayı yapmıştı: " Dışarıdan bakınca birbirinin zıttı iki insan gibiyiz ama derine inince çok benziyoruz. Güven ortak noktamız. Bu aşkına güveniyorum gibi bir şey değil; onun iyi niyetine, merhametli ve adaletli oluşuna, fikirlerine güveniyorum."