Şevval Şahin isyan etti: Saçma yorumlarınızdan bıktım!

Geçtiğimiz gün Bodrum'a giden Şevval Şahin, beyaz tulumuyla verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sundu. Paylaşımına yorum yağan ünlü model, fiziğiyle ilgili eleştirilere yanıt verdi.

Şevval Şahin isyan etti: Saçma yorumlarınızdan bıktım!

Miss Turkey 2018 Güzeli Şevval Şahin, Instagram'dan yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Bir süredir Miami'de olan güzel, geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye dönmüştü. Bodrum'a giden Şahin, beyaz tulumuyla verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sundu. Paylaşımına yorum yağan ünlü model, fiziğiyle ilgili eleştirilere yanıt verdi.

Şahin'e takipçileri “İyice zayıflamışsın, bir deri bir kemik kalmışsın”, “Vücut deyince bir sen”, “Acil kilo alman lazım, olmaz böyle!” ve “Biraz et ye” gibi yorumlar yaptı. Ünlü model bu eleştirilere yaptığı bir paylaşımla cevap verdi ve şöyle dedi:

"Hayır size anormal geldiği için kilo almayacağım. Sizin saçma yorumlarınız ve mesajlarınızdan bir tık bıktım diyebilirim. Yorum silip 'block etmek'ten de (engellemekten) çok sıkıldım. Siz hangi kiloda mutluysanız öyle olun. Başkalarının kilosuna karışmak ne? Sanki sosyal medyada ideal güzellik kavramı yokmuş gibi bir de kadınlardan hala body shaming (vücudu aşağılama) / cyber bullying (siber zorbalık) görmek üzücü. Hem equality (eşitlik) diyorsunuz, hem de Instagram'da popüler hesapları yargılamaktan çekinmiyorsunuz."

Şevval Şahin isyan etti: Saçma yorumlarınızdan bıktım!