Şeyma Subaşı, bilinmeyenlerini sosyal medya hesabından anlattı!

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlattı.

Şeyma Subaşı, bilinmeyenlerini sosyal medya hesabından anlattı!

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile Eylül 2017'de dünyaevine girmiş, ancak çift Kasım 2018'de anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı. Boşandıktan kısa bir süre sonra Fransız DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Subaşı, Instagram hesabından hayatıyla ilgili bilinmeyenleri uzun bir yazı ile açıkladı. Her hareketiyle ve paylaşımıyla gündeme gelen Subaşı, paylaşımına şu sözleri not düştü:

"Olduğu kişiye aşık"

"Şu an, hayatının en iyi dönemimi yaşıyor, sadece kendine odaklı. Olduğu kişiye aşık. Ulaştığı nokta için de bir sonraki adım için de heyecanlı. Çok fazla amacı var, çok fazla hayali, çok fazla azmi, ve hiç durmadan kendine yeni tutkular ediniyor. Spontane olmayı öğreniyor. Risk almayı öğreniyor ve daima konfor alanının dışına çıkıyor.

"Hayatı huzurla dolu"


Şu an sadece onu mutlu eden şeylerin peşinden gidiyor. Ruhunu besleyen şeylerin... ve dürüst olmak gerekirse başkaları ne düşünüyor, başkaları ne yapıyor diye daha az umursuyor çünkü tam da şu an hayatı huzurla dolu. Işıkla dolu. Olgunlukla, inançla dolu.

"Hayatının en iyi dönemi"


Ve çok fazla umutla dolu. O şu an hayatının en iyi dönemini yaşıyor ve bunun önüne geçebilecek kesinlikle hiç kimse ve hiçbir şey yok..."

Şeyma Subaşı, bilinmeyenlerini sosyal medya hesabından anlattı!