Şeyma Subaşı Paris'e barışmak için mi gitti?

Şeyma Subaşı ve İtalyan DJ sevgilisi Guido Senia, geçtiğimiz günlerde birbirlerini sosyal medyadan takip etmeyi bırakmıştı. Ünlü ikili arasında ayrıldık iddiaları konuşulurken Subaşı ve Senia birbirlerini tekrardan takip etmeye başladı.

Şeyma Subaşı Paris'e barışmak için mi gitti?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı ve İtalyan sevgilisi Guido Senia'nın geçtiğimiz gün ayrıldığı iddia edilmişti. Ayrılığa gerekçe olarak ise Şeyma Subaşı ve Guido Senia'nın Instagram'dan birbirlerini takip etmeyi bırakmaları olarak gösterilmiş, ikili birbirlerini takip etmese de birlikte çekildikleri fotoğrafları silmemişti. Bugün ise yeni bir gelişme yaşandı. Şeyma Subaşı ve Guido Senia, birbirlerini yeniden takip etmeye başladı. İkilinin arasında geçen olay henüz bilinmezken ikiliden herhangi bir açıklama gelip gelmeyeceği ise merak konusu.

Fransa'ya barışmak için mi gitti?

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde Paris'e gitmiş ve burada çekildiği seksi fotoğraflarla gündeme bomba gibi düşmüştü. Subaşı'nın bir partide çalacak olan Guido Senia ile barışmak için Paris'e gittiği ise konuşulan dedikodular arasında.