Şeyma Subaşı'dan takipçisine küfürlü cevap!

Kızı Melisa'yla fotoğrafının altına para göndermeli bir yorum bırakan takipçisi Şeyma Subaşı'nı çok kızdırdı. Subaşı takipçisine küfürle yanıt verdi.

Şeyma Subaşı'dan takipçisine küfürlü cevap!

Şeyma Subaşı şu sıralar Miami'de tatil yapıyor. Sosyetik güzelin kızı Melisa ise babası Acun Ilıcalı ile kalıyor. Kızını özleyen Subaşı önceki gün duygusal bir paylaşımda bulundu. Fakat takipçilerinden birinin kızıyla fotoğrafının altına yaptığı yorumu görünce çılgına döndü.

Şeyma Subaşı'dan takipçisine küfürlü cevap!

Şeyma Subaşı bu fotoğrafı "Son 5 gün. Lütfen annene geri dön ikizim, küçük kız kardeşim, bebeğim, kızım, her şeyim" notuyla paylaştı. Takipçisi karenin altına Subaşı'nın Acun Ilıcalı'dan aldığı nafakaya gönderme yaparak "Geliyorum derken paralardan bahsediyor" diye yazdı.

KÜFÜRLÜ YANIT

Bu yoruma oldukça sinirlenen Subaşı takipçisine şu sözlerle yanıt verdi:

Tam kuş beyinli ya. Sen ve senin gibi yorum yapan, konuşan ve düşünenler hepiniz salak, kuş beyinlisiniz. İyi ki sizin gibilerle hiç karşılaşmıyorum. Aynı yerlerde bulunmuyorum. Hazımsız, mutsuz, doyumsuz, klavye kahramanları sizi kuş beyinliler. Cidden hala devam mı pis pis yorumlara. Bir si..... gidin profilimden ya"