Şeyma Subaşı'nın aşkı Guido Senia, eski sevgilisiyle olan fotoğraflarına kıyamadı!

Şeyma Subaşı'nın DJ sevgilisi Guido Senia'nın sosyal medya hesabından eski sevgilisiyle fotoğraflarını silmemesi sosyal medyada olay oldu.

Şeyma Subaşı'nın aşkı Guido Senia, eski sevgilisiyle olan fotoğraflarına kıyamadı!Şeyma Subaşı, Kasım 2018'de Acun Ilıcalı'dan tek celsede boşanmıştı. Boşanmanın ardından Subaşı, ünlü DJ Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İlk başta ilişkilerini gizli tutmaya çalışan çift, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan fotoğraf paylaşarak aşklarını ilan etmişti.

Eski aşkını silemedi

Ancak Guido Senia'nın eski sevgilisiyle olan fotoğraflarını henüz Instagram hesabından silmemiş olması, çiftin takipçilerinin dikkatini çekti. Senia'nın eski sevgilisiyle sarmaş dolaş olması ve yarı çıplak pozlarının bulunması sosyal medyayı salladı. Şeyma Subaşı konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmazken, Subaşı'nın takipçileri eski aşıkların fotoğraflarını yorum yağmuruna tuttu.

"Sildirsene bunları"

Ünlü DJ'in fotoğraflarını gören Türk takipçiler, eski paylaşımlara Şeyma Subaşı'nı etiketleyerek, "Sildirsene bunları" yorumlarında bulundu. Diğer yandan Subaşı da eski eşi Acun Ilıcalı'nın olduğu bazı fotoğrafları sosyal medya hesabından kaldırmadı.

İşte Guido Senia'nın olay yaratan o pozları...

Şeyma Subaşı'nın aşkı Guido Senia, eski sevgilisiyle olan fotoğraflarına kıyamadı!Şeyma Subaşı'nın aşkı Guido Senia, eski sevgilisiyle olan fotoğraflarına kıyamadı!Şeyma Subaşı'nın aşkı Guido Senia, eski sevgilisiyle olan fotoğraflarına kıyamadı!Şeyma Subaşı'nın aşkı Guido Senia, eski sevgilisiyle olan fotoğraflarına kıyamadı!Şeyma Subaşı'nın aşkı Guido Senia, eski sevgilisiyle olan fotoğraflarına kıyamadı!