Şeyma Subaşı'nın yeni evinden ilk paylaşım!

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile evliyken yaşadığı deniz manzaralı villasından ayrıldı. Subaşı, yeni evinden ilk paylaşımını da yaptı.

Şeyma Subaşı'nın yeni evinden ilk paylaşım!

Şeyma Subaşı, Eylül 2017'de nikah masasına oturduğu Acun Ilıcalı'dan Kasım 2018'de boşanmıştı. Boşanmanın ardından Subaşı'na 125 bin TL nafaka bağlanmış, Ilıcalı Subaşı'nın oturduğu evi de satılığa çıkartmıştı. Geçtiğimiz günlerde taşınma hazırlıklarıyla ilgili paylaşım yapan Subaşı, bugün yeni evinden ilk paylaşımını yaptı.

"Ben zaten evden ayrılacaktım" demişti

Şeyma Subaşı, evle ilgili olarak daha önce açıklama yapmış, "İnanın konu hiç gazetelere yansıyan şekilde gelişmedi. Acun bilerek böyle yapıyor durumu asla söz konusu dahi değil. Acun evi zaten bana hediye olarak almamıştı. Beraber oturacaktık ki öyle de oldu zaten. Boşanma işlemi gerçekleşince de Acun kendi iradesiyle evi satmayı uygun buldu. Ben de zaten evden ayrılacaktım" demişti.

Yeni evden ilk paylaşım

Şimdi ise Subaşı, boşanmanın üstünden 6 ay geçtikten sonra yeni evine taşındı. Yeni evinden ilk paylaşımını da yapan ünlü fenomen, paylaştığı videoya "Yeni evden yeni manzara" notunu düştü. Subaşı'nın takipçileri ise, "Acun'la yaşarken ev denizin dibindeydi şimdi kenar köşeden azcık deniz görüyor" şeklinde yorumlarda bulundu.

İşte Şeyma Subaşı'nın şimdiki evinin manzarası:

Şeyma Subaşı'nın yeni evinden ilk paylaşım!

Şeyma Subaşı'nın eski evinin manzarası...

Şeyma Subaşı'nın yeni evinden ilk paylaşım!