Sıla, Demet Akalın'ı yeniden takip etmeye başladı!

Ünlü şarkıcı Sıla, Demet Akalın'ı Instagram'dan takip etmeyi bırakmıştı. Geçtiğimiz gün konu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Sıla, Demet Akalın'ı yeniden takip etmeye başladı!

Ünlü şarkıcı Sıla, geçtiğimiz gün Demet Akalın'ı Instagram hesabından takip etmeyi bırakmıştı. Olay sonrası Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Demet Akalın, "İnanın ben de bilmiyorum. Hala aynı şeyi söylüyorum. Sıla benim için çok değerlidir, ben hiçbir şekilde ona kızmam, darılmam, incilmem. Yeni evlendi, ona mesaj attım evlendikten sonra konuştuk bir sorun yok. Daha gecen gün Gölcük’te türbeye gittim Sıla için bebek çizdim. Ben o kızı seviyorum, tamamıyla eşiyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Ben sosyal medya hesabımda şef Danilo’yu paylaştım belki ona kızmıştır bilemiyorum. Sıla’yı arayıp ‘beni neden takipten çıkardın’ diye de sormadım. Sormam da… Beni sosyal medyadan silmesi ona olan sevgimi azaltmaz seviyorum çünkü kızı…" demişti.

Kriz bitti

Geçtiğimiz gün yaşanan krizden sonra güzel şarkıcı Sıla, Demet Akalın'ı yeniden takip etmeye başladı. Böylelikle sorun çözülmüş oldu.