Sıla konserinde seyirci "ahey ahey" diye bağırınca...

Harbiye'de konser veren Sıla, seyircilerin arasından "ahey ahey" sesiyle gülme krizine girdi.

Sıla konserinde seyirci

Sıla, Harbiye'de üst üste konserler vermeye devam ediyor. Şarkıcı sahnede zaman zaman ilginç anlar da yaşıyor. Sıla önceki gün verdiği konserde 'Belalım' isimli şarkıyı seslendirirken seyircilerden biri "ahey ahey" diye bağırdı. Önce izleyiciyi duymazdan gelerek şarkıya devam etmeye çalışan Sıla, bir süre sonra gülme krizine girdi. Sıla, “O ne demek ya. Düşünme, düşünme, düşünme...” sözleriyle dinleyicilerini de güldürdü.

Öte yandan Sıla Gençoğlu, yıllardır beraber çalıştığı hem iş arkadaşı hem de yakın dostu Efe Bahadır ile yollarını ayırmış, bu haberi sosyal medya hesabından yaptığı duygusal bir paylaşım ile duyurmuştu. Şarkıcı şu ifadeleri kullanmıştı:

"Efe’ciğimle tam 20 senedir tanışıyoruz. Okul koridorlarında koşup oynamışlığımız çok. Hayatımız şarkıyla şiirle donatılmış, sandıklarımız hazine dolu. Onun gömleğinde gözyaşlarımın çoğu, eli sımsıkı elimde. Sırtı sırtımda. Kahkahalarla parlattık oturduğumuz evlerin camlarını... Her sehpada mum oldu yandı fikirler. Yani, öyle beş on cümlelik, buraya sığacak bir öykümüz yok bizim. Bir ay evvel 'Bana müsaade et, şehir, ülke gezeceğim fotoğraf çekeceğim, tek göz odaya kapanacağım, müzik yapacağım, olur mu? Birazcık bensiz çık sahneye"