Simge sarışın oldu, görenler tanıyamadı! İşte yeni imajı...

Arka arkaya çıkardığı dinlenme rekorları kıran şarkılarıyla kariyerinde sağlam adımlarla ilerleyen ve son günlerde yeni şarkısı "Ne Zamandır" ile kendinden sıkça söz ettiren Simge, yeni imajı ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

Simge sarışın oldu, görenler tanıyamadı! İşte yeni imajı...

Bayramda çıkaracağı yeni şarkısı için radikal bir değişikliğe giden Simge, ünlü kuaför Mert Akman ‘a saçlarını sarıya boyattı. Yeni imajı ile ilk kez geçtiğimiz gün sevenlerinin karşısına çıkan Simge’nin yeni saçları çok beğenildi. Yeni görüntüsüyle dünyaca ünlü şarkıcı Kylie Minogue’a benzetilen Simge, bu cesur kararıyla büyük beğeni topladı. Seçkin Süngüç ‘ün objektifine verdiği pozu sosyal medyasında paylaşan Simge yüzlerce aldığı mesajla günün en konuşulanlarından oldu.

İşte Simge'nin yeni imajı:

Simge sarışın oldu, görenler tanıyamadı! İşte yeni imajı...

Rekor kırdı

Öte yandan son dönemde sesiyle ve imajıyla olduğu kadar danslarıyla da adından söz ettiren Simge Sağın, konserlerine devam ediyor. Kısa bir süre Bodrum'da dinlenen ve arkadaşlarıyla tatil yapan popçu geçtiğimiz günlerde İstanbul'da bir konser verdi. Sahne aldığı mekanı hınca hınç dolduran Simge'yi dinlemeye 1.500'e yakın kişi geldi. Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Simge, seyircinin de coşkusuyla birlikte sahneden inmek istemedi. 4 saat boyunca sahnede kalan şarkıcı bu kapsamda kendi rekorunu kırmış oldu.