Sinan Akçıl: Annem "kızlara sokulma" diye uyarıyor!

Sinan Akçıl geçtiğimiz günlerde Milyon TV'de Emel Yalçın'ın konuğu oldu. Eğlenceli sohbette Sinan Akçıl ilişkilere ve müziğe dair samimi açıklamalarda bulundu.

Sinan Akçıl: Annem

İşte Milyon TV'de Emel Yalçın'ın konuğu olan Sinan Akçıl'ın açıklamalarından öne çıkanlar:
-Annem koronadan dolayı kızıyor bana kızlardan uzak dur, sokulma diye uyarıyor. Eskiden, zamanında çok çapkındım ama artık değilim.

-Kadın da en sevdiğim yaş aralığı 35-45 yaş çok güzel oturmuş oluyor her şey. Benimde tipim oturdu mesela. Eski kliplerime bakınca şu an kendimi daha çok beğeniyorum.

-Bye Bye da aşka duyduğum öfkemi kustum. Şarkı yaparken beynim titriyor.

-Şarkı yazan üreten insanlarla aşk yaşamak ve ayrılmak acıklı olabiliyor. Şarkılarımı yanlış üzerine alınanlar oldu. Bana yazdı kesin diyorlar ama mesela ben onu 2 sene önce yazmışım. Bazen sana yazdım diye yalan söylediklerimde oldu. Demet Akalın'ın kızı Hira'ya yazdığım şarkı Vazgeçilmezim'i 3-5 kişiye sana yazdım dedim. Arada sana yazdım diyorum ama mesela çok daha önce yazmışım.

-Şarkı vermek istemediğim kişilere 3 katı fiyat veriyorum yine de kabul ediyorlar. Güvenmiyorsam sesine yukarı taşımayacaksa ne olursa olsun reddettiklerim de oldu. Bu işe para kazanmak amacıyla başlamadım maddiyat ikinci planda.

-Yanımda dedikodu yapılmasını hiç sevmem. Seninle de hiç dedikodu yapılmıyor çok keyifsizsin diye serzenişte bulunan ilişkilerim oldu.

-Sevgililerimin telefonlarını bir kaç kez karıştırdım ama benim başıma çok geliyor. Kız arkadaşlarım James Bond gibiydi şifrede koysam telefonuma onu da bulup telefonumu karıştırıyorlar.