Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı boşanıyor!

4 ay önce Amsterdam'da nikah masasına oturan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı'nın boşanmak için karşılıklı dava açtıkları öğrenildi.

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı boşanıyor!

Ünlü müzisyen Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, 4 ay önce Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu. Ancak çiftin bir süredir aralarının bozuk olduğu magazin kulislerinde konuşuluyordu. Burcu Kıratlı'nın aşırı kıskanç olması krize sebep olarak gösterilirken, Akçıl'ın da yakın çevresine, "Evdeki tedirginlikten ötürü eskisi gibi şarkı yapamamaya başladım" dediği öne sürülmüştü. Çiftin, aralarındaki anlaşmazlığı aşamadığı ve evleri ayırdığı iddia edilmişti.

"Şu an aynı evdeyiz" demişti...

İddiaların ardından Sinan Akçıl dün bir açıklamada bulunmuş, "Bu konularda konuşmam doğru değil, özel konular bunlar, biz bunu kendi aramızda düzgün bir şekilde çözmeye çalışıyoruz.Bir dönem ayrı yaşadığımız doğru ama şu an aynı evdeyiz. Önemli olan iç huzurumuz, bu süreçte ne o üzülsün ne ben üzüleyim" demişti.

Bayramdan sonra boşanıyorlar

Ancak ünlü çiftin sorunları aşamadığı, avukatları aracılığıyla boşanma dilekçelerini mahkemeye verdikleri ve boşanma sürecinin başladığı öğrenildi. Açılan davanın bayram sonrasında sonuçlanacağı ve Akçıl ile Kıratlı'nın önümüzdeki ay boşanacakları öğrenildi.

Kaynaklar:
sabah.com.tr