Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı arasında yine kriz çıktı!

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl, geçtiğimiz gün Cihangir'de görüntülendi. Mekan çıkışı Sinan Akçıl'ın söylediği "Bizi artık el ele çekemezsiniz" sözleri ise kafaları karıştırdı.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı arasında yine kriz çıktı!

Şarkıcı Sinan Akçıl ve oyuncu Burcu Kıratlı, geçtiğimiz aylarda evliliklerinde kriz yaşamış ve tek celsede boşanmıştı. Boşanmanın ardından pişman olan ikili, tekrar bir araya gelmiş ve yeniden evlenmeye karar vermişti. İkili arasında yeniden bir kriz çıktığı iddia edildi. Çiftin birbirlerini sosyal medyadan takip etmeyi bırakması bu iddiaları güçlendirdi.

Cihangir'de eğlenmişlerdi

Ünlü çift, geçtiğimiz gün Cihangir'de bir mekanda eğlendi. Mekandan ilk olarak çıkan Sinan Akçıl, "Arkadaşlar çekmeyin kıyafetim çok uygun değil" dedi ve taksi çağırmak için caddeye çıktı. Ardından mekandan çıkan Burcu Kıratlı, patlayan flaşlardan sonra başını eğdi ve "Sinan o bizim çağırdığımız taksi mi?" diyerek yürümeye başladı. Bur sırada magazin muhabirleri Sinan Akçıl'a "Birlikte bir poz alalım" dedi. Sinan Akçıl'ın verdiği "Bizi artık el ele çekemezsiniz" sözleri ise kafaları karıştırdı.