Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşanıyor mu? Akçıl'dan jet açıklama!

Şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı'nın evliliklerinde kriz yaşadığı ve boşanma kararı aldıkları iddia edildi. Sinan Akçıl'dan jet hızıyla bir açıklama geldi.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşanıyor mu? Akçıl'dan jet açıklama!Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, 24 Aralık'ta Amsterdam'da sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu. 2. Sayfa programının haberine göre 100 gündür evli olan çift, boşanma kararı aldı.

'Hadise' çıktı iddiası

İddiaya göre daha önce de pek çok kez kıskançlık yüzünden sorun yaşayan çift, geçenlerde Akçıl'ın verdiği bir röportajda eski sevgilisi Hadise'den bahsetmesi üzerine tartışma yaşadı. Güzel oyuncunun kıskançlık sorunu ikilinin bu kez ayrılık kararı almalarına sebep oldu. Ayrıca Sinan Akçıl'ın boşanma davası açılması için avukatına talimat verdiği de öne sürüldü.

Sinan Akçıl iddiaları yalanladı

Sinan Akçıl, iddialar üzerine jet hızıyla bir açıklamada bulundu. 2. Sayfa programının canlı yayınına bağlanan Akçıl, "Her evlilikte sorunlar olur. Ancak boşanmak gibi bir durum yok. Ayrıca belirtmek istiyorum ki ben kimsenin adını zikretmedim. Asla eski sevgililerimin adından bahsetmedim. Öyle bir röportaj yok." dedi.