'Sol Yanım'da Serra, Selim'in gerçek yüzüyle tanıştı!

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği ‘Sol Yanım’, STAR TV’de onuncu bölümüyle ekrana geldi. Dizinin onuncu bölümünde, Selim’in Serra’dan sır gibi sakladığı hayatı izleyiciyi şoke etti.

'Sol Yanım'da Serra, Selim'in gerçek yüzüyle tanıştı!

SELİM VE SERRA’NIN KAVGASI

Selim, Serra ile geçirdiği gece sonrası, Serra’ya ilk kez onu sevdiğini söyledi. Serra sevgi sözcüklerine soğuk bir dille karşılık verince, Selim, Serra’nın birlikte geçirdikleri geceye anlam yüklemediğini düşünüp kırıldı. Ardından telefonda babasıyla tartışan Selim’in iyice gözü karardı ve sinirlenip aynayı yumrukladı. Serra’nın duygusuz tavrından ötürü bir kere daha sarsılan Selim, Serra’yı Abant’ta bırakarak otelden ayrıldı.

'Sol Yanım'da Serra, Selim'in gerçek yüzüyle tanıştı!

BERRİN, SERRA’DAN ÖZÜR DİLEDİ


Nilgün ve Berrin’in karşılaşmaları olay oldu. Nilgün ve Serra’nın evine giden Berrin saat hadisesi için Serra’dan özür dilerken, Selim’in sevgiye ve şefkate olan açlığından bahsetti ve Serra’dan Selim konusunda bir karar vermesini istedi. İhsan’la buluşmaya giden Nilgün ise Asena ile boşanacaklarını öğrendi.

'Sol Yanım'da Serra, Selim'in gerçek yüzüyle tanıştı!

SERRA, İHSAN VE NİLGÜN’ÜN GEÇMİŞİNİ ÖĞRENDİ


Asena, Serra’ya, annesini İhsan’ın ofisinde gördüğünü söyledi. Serra annesine İhsan’la aralarındaki ilişkiyi sorunca Nilgün, İhsan’la geçmişini Serra’ya anlattı. Selim ise Onur’dan Serra’nın ABD’de okumaya karar verdiğini öğrendi. İlişkilerinin tamamen bittiğini dile getiren Selim, babasının sözünü dinlediğini ve Serra’yı üzmemek için ondan ayrıldığını söyledi.

'Sol Yanım'da Serra, Selim'in gerçek yüzüyle tanıştı!

ASENA’DAN BERRİN’E AKIL ALMAZ TEKLİF!


Malikaneye dönen Asena, Berrin’e, oteli kendisine vermesi karşılığında bebeğini İhsan’a bırakıp hayatlarından çıkacağını söyledi. Alenen Berrin’i tehdit eden Asena, aksi takdirde Kutlusay ailesi hakkında bildiği tüm gerçekleri ortaya dökeceğini ve soyadlarını kirleteceğini söyledi.

'Sol Yanım'da Serra, Selim'in gerçek yüzüyle tanıştı!

SELİM VE BURAK YUMRUK YUMRUĞA!


Notunun Burak tarafından değiştirildiğini öğrenen Selim çılgına döndü ve Burak’la kavgaya tutuştu. Serra kavgayı ayırdı ve Selim, hayatından hem Serra’yı hem Burak’ı çıkarmış oldu. Öte yandan Burak’ın mahalleye taşınması Barbar’ın rahatını bozdu. Kaza gününü hatırlayan Burak, olayda parmağı olduğunu düşündüğünü söyleyerek Barbar’ı tehdit etti. Barbar ve Pire, Burak karşısında köşeye sıkıştı.


SERRA, SELİM’İN GERÇEK YÜZÜYLE TANIŞTI


Burak, Selim’in bilmediği bir yüzü olduğunu söyleyince Serra bunu ispat etmesini istedi. Burak, Serra’yı Selim’in yasadışı dövüşlere katıldığı yere götürürken, Serra, Selim’i kanlar içinde ve yanında Biricik’le görünce neye uğradığını şaşırdı.
Selim ve Serra aşkının akıbeti ne olacak? Selim’in öfke kontrolü problemi nelere mal olacak? Burak Serra’yı kazanmayı başaracak mı? Barbar’ın suçu açığa çıkacak mı? Asena, Berrin’den istediğini alacak mı? Serra ABD’ye gidecek mi?
‘Sol Yanım’ on birinci bölümüyle çarşamba akşamı STAR TV ekranında olacak.'Sol Yanım'da Serra, Selim'in gerçek yüzüyle tanıştı!