'Sol Yanım'da sırlar ortaya dökülecek!

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, STAR TV ekranlarında perşembe akşamlarının heyecanla takip edilen dizisi ‘Sol Yanım’ın yedinci bölümünde sırlar birer birer ortaya dökülecek.

'Sol Yanım'da sırlar ortaya dökülecek!

BERRİN, KUTLUSAY AİLESİNİ TOPLARLAMAYA GELİYOR!
Dizinin yeni bölümünde Berrin, İhsan ve Selim’in savaşını son vermeye İstanbul’a geliyor. Henüz Kutlusay Ailesinin Asena’nın hamileliğinden haberi yokken, Berrin İhsan’ı karşısına alıp Asena konusunda uyarıyor. İhsan’ın tartışmalarda Selim’e karşı Asena’yı koruyan tutumu Berrin’in çileden çıkarıp torununa yapılan muamele karşısında İhsan’a sert çıkışırken; torunlarını toplayıp hiç kimsenin onları üzemeyeceğine dair söz veriyor.

SERRA SEVGİLİSİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR!

Selim’in acısını tek başına yaşamasına izin vermeyen Serra, her fırsatta sevgilisine destek oluyor. Serra’nın anlayış dolu tavrı Selim’in yarasını sarmaya yardımcı olurken; ikili birbiri için önemini daha iyi kavrıyor. Serra, Biricik ve Burak’ın tavırlarına karşı dahi Selim’i üzmemek adına tek başına mücadele ediyor.

BURAK VE BİRİCİK DUR DURAK BİLMİYOR! Burak, Serra’yı elde edemediği için hayıflanırken; hoşlandığı kızı en yakın arkadaşıyla birlikte görmeyi kaldıramıyor ve Selim’e karşı bileniyor. Selim, kendisine olan saplantısı ortaya çıkan Biricik’e rest çekiyor. Selim, Burak’la Serra konusunda konuşmak isterken, Burak Serra’ya yaklaşımının arkadaşça olduğuna ikisini de inandırıp Serra’dan özür diliyor. Öte yandan İhsan’ın oğlundan gerçeği saklamak için kılıflar bulduğu kazanın asıl sorumlusunun Biricik olduğu ortaya çıkıyor.

İHSAN VE NİLGÜN YILLAR SONRA KARŞI KARŞIYA!

Büyük karşılaşma yıllar sonra gerçekleşiyor; İhsan ve Nilgün hastanede karşı karşıya geliyor. Nilgün unutamadığı aşkıyla yüzleşiyor, İhsan ise nihayetinde eski aşkının kızıyla, oğlunun sevgili olduğunu öğrenme noktasına geliyor.

İhsan annesinin sözünü dinleyip Asena konusundaki talimatlarına uyacak mı? İhsan ve Nilgün’ün karşılaşması neleri değiştirecek? Selim ve Serra’nın ilişkisi bu durumdan nasıl etkilenecek? Kazanın sebebinin Biricik olduğu duyulacak mı? Burak ve Selim’in konuşmaları ne sonuç verecek?

‘Sol Yanım’ yedinci bölümüyle 14 Ocak Perşembe saat 20:00’de STAR TV’de!