Sosyal medya fenomeni Nilay Toprak'tan tepki çeken paylaşım!

Sosyal medya fenomeni Nilay Toprak, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla tepkileri üzerine çekti.

Sosyal medya fenomeni Nilay Toprak'tan tepki çeken paylaşım!

Taklit yeteneğiyle sosyal medyada fenomen olan Nilay Toprak, çektiği videolar ile hayvanseverlerin tepkisi üzerine çekti. Mutfağın penceresine gelen bir kediyi mamayla kandırarak evine alan Toprak, kendi kedisiyle çiftleştirmeye zorlayınca eleştiri oklarının hedefi oldu. Yaptığı her şeyi videoda açık açık anlatan sosyal medya fenomeni, şöyle konuştu:

"Eninde sonunda birlikte olacaklar"

"Mutfağımdaki camı açmamla kedi geldi. Bizim Yoldaş da miyavlamaya başladı. Ben de gittim yaş mama aldım. Yaş mamayı kediye doğru götürüp onu yavaş yavaş içeri aldım sonra camı kapattım. Evet birazcık vicdan azabı çekiyorum. Dünden beri o perdenin arkasından çıkmadı. Zaten sokakta pek çok kediyle çiftleşiyorsun neyin nazı bu. Araştırdım bir kaç gün böyle tıslayacaklar ama eninde sonunda birlikte olacaklar. 3 gün-4 gün tutacağım onu.Tepkiler çığ gibi büyüdü

Video kısa sürede pek çok hayvansever platformlarında paylaşılınca fenomene tepkiler çığ gibi büyüdü. Çok sayıda eleştiri alınca bir açıklama yapmak zorunda kalan Toprak, kedisinin kısır olduğunu belirtti. Nilay Toprak'ın kısır kedisini neden çiftleştirmek istediği ise henüz bilinmiyor.