Survivor İsmail Balaban'a annesinden gelen telefon dünyasını başına yıktı!

Ekranların en çok izlenen yarışma programları arasında bulunan Survivor'ın son bölümüne İsmail Balaban ile annesinin yaptığı konuşma damga vurdu.

Survivor İsmail Balaban'a annesinden gelen telefon dünyasını başına yıktı!

Survivor'ın son bölümünde oynanan iletişim oyununu Ünlüler Takımı kazandı. Ailelerinden bir kişiyle görüşen yarışmacılardan İsmail Balaban büyük bir şok yaşadı. Annesiyle konuşan eski güreşçi duydukları sonrasında ne yapacağını şaşırdı. İsmail Balaban'ın annesi telefonda "İyi olmaya çalışıyoruz, sinir krizleri geçiriyorum. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Hiçbir şekilde onun adını anma. Bırakıp gittiğin kız gibi değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler. Ben neler çektim. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Bana neler yaşattılar sen gittikten sonra. Bunlar yılanmış oğlum. 4 aydır kriz geçiriyorum burada. Sen kendine dikkat et" dedi.

Bu sözler üzerine ne yapacağını şaşırtan Balaban çıkmak için izin aldı.

Daha sonra açıklama yapan İsmail, "Annem söyledi ben böyle hiçbir şey beklemiyordum. Annem gerçekten melek gibi birisidir. Kolay kolay kimseye sitem etmez. O kadar büyük bir şey oldu ki annem dört aydır çok kötü durumdayım diyor. Sadece yaşanılanları merak ediyorum. Demek ki çok önemli şeyler oldu. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum. İletişim ödülünü kazandığıma sevineyim mi üzüleyim mi bilmiyorum." ifadelerini kullandı.
Yapılan konseyde Acun Ilıcalı, "Biz bu konuyla ilgili değerlendirme yaptık. Eğer istiyorsan sana Gamze ile görüşme hakkı vereceğiz." ifadelerini kullandı. İsmail ise annesiyle konuşmak istediğini belirterek, " Ben izniniz olursa annemle konuşmak istiyorum. Annemin söylediği net. İmkanım varsa annemle konuşmak istiyorum." açıklamasında bulundu.

"ANNEM KONUŞTUKLARINI KİMSENİN DUYMADIĞINI SANDI"


Ekrana gelen olayın ardından İsmail Balaban'ın ikizi Turan Balaban, Instagram hesabından bir açıklama yaptı ve annesinin yanlış anlaşıldığını belirtti:

"Öncelikle herkese merhabalar. Dün yaşanan malum olaylarla ilgili açıklama yapma gereği duydum. Bu konular her ailede olabilecek problemlerdir. Annemin İsmail ile olan konuşması kimsenin duymadığını farz ederek yaptığı saf duygular ile yapılmış bir konuşmadır. (Yanında olamadığım için maalesef duruma engel olamadım) Burada her iki taraf için de olumsuz bir durum söz konusu maalesef. Konuların buralara gelmesini hiçbir şekilde istemezdik. Buradan bir şeyler çıkarmaya çalışanları, olayları farklı yönlere çekmeye çalışanları duyarlı olmaya davet ediyorum. Bu konu hakkında daha fazla konuşulmamasını rica ediyorum."

Survivor İsmail Balaban'a annesinden gelen telefon dünyasını başına yıktı!

Survivor İsmail Balaban nişanlısı kim?

İsmail Balaban, yarışma boyunca sıkça nişanlısından bahsetti ve yarışma sonrasında evleneceklerini ifade ediyordu. İsmail Balaban'ın nişanlısı olarak gündem olan Gamze Atakan hakkında bilgiler araştırılıyor.


Gamze Atakan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Gamze Atakan ve İsmail Balaban çifti 2020 yılında nişanlandı. Gamze Atakan'ın nereli ve kaç yaşında olduğu ile ilgili bir bilgi ise bulunmuyor. Gamze Atakan ve İsmail Balaban çiftinin nişan yüzüklerini Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi takmıştı. İsmail'in annesi Gülsüm Balaban'ın söylemlerinin nedeni ise henüz detaylanmadı.

Survivor İsmail Balaban'a annesinden gelen telefon dünyasını başına yıktı!