Talat Bulut'tan Hande Ataizi'ye zehir zembelek sözler!

Talat Bulut, 19 yıl önce kendisini taciz ettiğini iddia eden Hande Ataizi'ye canlı yayında isyan etti.

Talat Bulut'tan Hande Ataizi'ye zehir zembelek sözler!

Talat Bulut ile 19 yıl önce bir dizide birlikte rol alan Hande Ataizi, film çekimleri için gittikleri Van'da Bulut'un kendisini taciz ettiğini iddia etmişti. Geçtiğimiz günlerde de bir canlı yayına bağlanan Ataizi, ‘ben öyle bir şey demedim, o haberi gazeteciler yaptı’ deyince ortalık karıştı.

"Neden iftira attın?"

Hande Ataizi'nin açıklamalarının ardından sessizliğini bozan Talat Bulut, 2. Sayfa'nın canlı yayınına bağlandı ve sert bir tepki gösterdi. İşte o tepkilerden satır başları...

-Bu kişinin söyledikleri üzerinde yorumlar yapıldı, suçlamalar yapıldı.

-19 yıl önce iftira atan kişinin ‘hayır ben öyle bir şey söylemedim. Gazeteciler söyledi’ yorumu çok enteresan.

-Bu kişinin itiraflarının ardından neden kimse ona ‘neden iftira attınız, 19 yıl boyunca neden bununla beslendiniz?’ diye sormuyor.

-Beni suçlayan kişinin bu iftirayı, itiraf etmesi çok önemli. Geçen yıl yine gündeme gelen kişinin de ne yaptığı ortada.

-Bir özürle hiçbir şeyi unutamam. 19 yılımı ne geri getirecek? O zaman evliydim, kızım vardı. Bu iftiralar bizi yıprattı. Ama ben öyle bir kız yetiştirdim ki, annesi öyle bir kız yetiştirdi ki... Kendi ayakları üzerinde durmasını bilen annesini ve babasını bu itiraflar karşısında sonuna kadar savunan, bir kızımız var.

-Ben Hande ile göz göze gelmek istemem. Özrünü de kabul etmem. Ne geri getirebilir 19 yılı, hiçbir şey... Aynı sözlerim geçen yıl iftira atan kız için de geçerli.

-Ben 42 yıllık hayatımı meslek ahlakıyla, Talat Bulut ahlakıyla, disipliniyle hayatımda en büyük varlık olan kızıma karşı sorumluluğumla yaşan bir adamım. Bana iftira atan iki kişinin kim nasıl olduğunu lütfen, araştırın. Ben sizin hedefiniz değilim. Ben tertemiz bir sayfaydım, insanlar bu sayfayı karalamaya başladılar. Karalanıyor muyum? Hayır!