Talat Bulut'u şoke eden karar!

Yasak Elma dizisinin oyuncusu Talat Bulut, kendisini tacizle suçlayan bir set çalışanına 100 bin TL'lik tazminat davası açmıştı. O dava bugün sonuçlandı.

Talat Bulut'u şoke eden karar!

Fox TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisinin oyuncusu Talat Bulut için dizi ekibinde çalışan Ö.Ş. tarafından suç duyurusunda bulunulmuştu. Geçtiğimizi aylarda görülen davada incelemeler sonucu takipsizlik kararı çıkmıştı. Bu karardan sonra Talat Bulut, Ö.Ş.'ye 100 bin TL tutarında bir tazminat davası açmıştı. Biz süredir devam eden davada karar bugün verildi. Mahkeme, ünlü oyuncu Talat Bulut'un Ö.Ş.'ye açtığı 100 bin TL'lik tazminat davasını reddetti.

Cinsiyetçilik çıkışında bulunmuştu!

Dünya Kız Çocukları Günü'nde sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Talat Bulut, "Ah şu popüler kültür ah sen nelere kadirsin. Dün herkes sosyal medyada Dünya Kız Çocukları Günü adı altında paylaşımlarda bulundu. Dünya Erkek Çocuk Günü yok. Senin bir de oğlun varsa ne yapacaksın? Nedir bu cinsiyet ayrımcılığı arkadaşlar? Bunlar var ya klavye delikanlıların en babalarından yoksa analarından mı demeliyim? Ya kardeşim "Kül yutmam diyorsun ama mangal boynundan hiç düşmüyor. Gelin şu tüketime yönelik gün kodlamalarından vazgeçelim. İnsan olmayı öğrenelim. Böyle paylaşımlar yapalım. Toplumsal kaynaşma eylemimiz bunun üzerine kurulsun" sözlerine yer vermiş ve Twitter kullanıcıları tarafından çok konuşulmuştu.