Tarkan kesenin ağzını açtı! 54 milyon liraya...

Tarkan'ın Londra’daki Kensington bölgesinde ev baktığı ve 54 milyon lirayı gözden çıkardığı öğrenildi.

Tarkan kesenin ağzını açtı! 54 milyon liraya...

Megastar Tarkan, 2016 yılında Pınar Tevetoğlu ile nikah masasına oturmuş ve çiftin Temmuz 2018'de kızları Liya dünyaya gelmişti. Şimdilerde ailesiyle Almanya'da yaşayan Tarkan, oynadığı reklamlar ve albümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Kazancını gayrimenkule yatıran ünlüler arasında yer alan şarkıcı, şimdilerde gözünü İngiltere'ye dikti.

Kensington bölgesinden ev bakıyor

Megastar, Londra'dan ev almak için kesenin ağzını açtı. Geçen ay Londra'ya giden Tarkan, Prens Harry'nin Meghan Markle ile yaşadığı sarayın yer aldığı Kensington bölgesinden ev baktı. Alman basınının iddiasına göre şarkıcı, dünya genelinde emlak fiyatlarının en yüksek olduğu bu bölgeden 5 yatak odalı bir villayı gözüne kestirdi.

54 milyon lirayı gözden çıkardı

Tarkan'ın almayı düşündüğü evin fiyatının ise 7 milyon 250 bin sterlin yani yaklaşık 54 milyon lira olduğu öğrenildi. Kızı Liya'nın geleceği için yatırımlarına ara vermeyen Tevetoğlu'nun, ilk etapta fiyatı yüksek bulduğu belirtildi. Başka evler de bakan şarkıcı, bir yandan 54 milyon liralık villanın görüşmelerini sürdürüyor. Öte yandan Kensington bölgesinde David Beckham ve Ömer Koç'un da lüks bir dairesi olduğu biliniyor.