Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi baby shower yapacak mı?

Bebek alışverişinde objektiflere yansıyan oyuncu Tolgahan Sayışman ile 8 aylık hamile Almeda Abazi, samimi açıklamalarda bulundu.

Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi baby shower yapacak mı?

2017 yılında nikah masasına oturan Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi, şu sıralar bebeklerini kucaklarına almak için gün sayıyor. Geçen günlerde bebek alışverişinde görüntülenen çift, doğuma dair sorulara yanıt verdi. Tolgahan Sayışman, "Heyecan arttı. Yani bir dönem başlayacak. Benim sesimi duyduğunda hareketlenmeye başlıyor. Ben de doğuma gireceğim." şeklinde konuştu. Almeda Abazi ise bebeğin babasına benzediğini dile getirerek, "Bebeği görür görmez Tolga demiştim. Silüeti aynı Tolga." şeklinde konuştu.

"Baby shower gereksiz"

Almeda Abazi, son zamanların modası olan baby shower ve bebeğe Instagram hesabı açmakla ilgili de konuştu. Abazi, "Bebeğimize sosyal medya hesabı açmak aklımıza gelmedi, zaten başkaları açmış. Baby shower yapmayı da düşünmüyorum. Çok gereksiz geliyor. Fotoğraf illa ki paylaşırız ama ne zaman olur onu bilmiyoruz." dedi.

İkinci çocuğu düşünüyorlar

8 aylık hamile olan Abazi, sözlerine şöyle devam etti: "Efehan daha gelmeden Tolga ikincinin ismini de düşünüyor. Bunlar en güzel, en özel kilolar ama zayıflamak istiyorum."