Tuba Büyüküstün kararını verdi!

Oyuncu Tuba Büyüküstün, yeni sezon öncesi beyazperdede rol almak için kolları sıvadı. Oyuncu, gelen teklifleri değerlendiriyor.

Tuba Büyüküstün kararını verdi!

Özellikle 'Kara Para Aşk' ile Ortadoğu’da geniş bir hayran kitlesine ulaşan Tuba Büyüküstün, son olarak 'Cesur ve Güzel' dizisiyle ekranlarda boy göstermişti. Uzun zamandır bir projede yer almayan Büyüküstün, geçtiğimiz aylarda dijitalde yayınlanacak olan Ottoman Rising’de rol aldı. Şimdi ise ekranlara döneceği konuşulan güzel oyuncu, yeni projesinden önce bir film çekmeye karar verdi.

Beş yönetmenden teklif geldi

Ferzan Özpetek ve Çağan Irmak dışında üç yönetmenden daha teklif aldığı iddia edilen güzel oyuncu, içine sinen bir projeyle yeni sezonda vizyonda olmak istiyor. Filmin detayları henüz belli olmazken, hangi dizide rol alacağı da merakla bekleniyor.

Hangi isimle ekrana dönecek?

Tuba Büyüküstün'ün hayranları özellikle nasıl bir dizi ve hangi ünlü isimle ekrana döneceğini merak ediyor. Kara Para Aşk'ta Engin Akyürek ile kamera karşısına geçen oyuncunun hayranları, "Yeniden birlikte proje gelir mi" sorusuna yanıt arıyor. Aynı zamanda Ay Yapım'ın, Tuba Büyüküstün ve Kenan İmirzalıoğlu'nu bir araya getirmek için harekete geçtiği öne sürülüyor. Son olarak da Puhu TV'de yayınlanacak olan bir dizide Saruhan Hünel ile rol alacağı iddiası konuşuluyor. Bakalım Tuba Büyüküstün hangi diziyle ekranlara dönecek...