Tuba Büyüküstün'le başrol oynayacak mı? Saruhan Hünel'den açıklama!

Oyuncu Saruhan Hünel, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. Hünel, Tuba Büyüküstün'le bir dizide başrol oynayacağına dair çıkan haberler hakkında konuştu.

Tuba Büyüküstün'le başrol oynayacak mı? Saruhan Hünel'den açıklama!

Uzun bir süredir ekranlardan uzak duran Tuba Büyüküstün'ün, Netflix'te yayınlanacak olan 'Ottoman Rising' dizisinde rol aldıktan sonra yeniden ekranlara döneceği iddia edilmişti. Geçtiğimiz günlerde de Puhu TV'de yayınlanacak olan bir dizide yer alacağı öne sürülen Büyüküstün'e, partner olarak Saruhan Hünel'in eşlik edeceği belirtilmişti.

Tuba Büyüküstün'e övgüler yağdırdı

Bu iddiaların ardından Saruhan Hünel, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'ndeydi. Yakın dostları ve iş arkadaşlarıyla Parle'de buluşan Hünel, burada hem yemek yedi hem de kısa bir toplantı gerçekleştirdi. Özellikle arap dünyasında sevilen oyuncular arasında yer alan Saruhan Hünel, magazincilerin Tuba Büyüküstün ile aynı projede yer alıp almayacağıyla ilgili sorulara şu yanıtı verdi:

"Çok başarılı bir oyuncu"

"Tuba hem Türkiye'de hem de dünyada kendini kanıtlamış çok başarılı bir oyuncu. Proje ile ilgili şu an konuşmak doğru olmaz. Zamanı geldiğinde gerekli açıklama yapılır." Öte yandan başarılı oyuncu, Arap hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşınca onları kırmayıp tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Tuba Büyüküstün'le başrol oynayacak mı? Saruhan Hünel'den açıklama!