Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu barıştı!

Tuba Ünsal ile Caner Karaloğlu çiftinden geçtiğimiz hafta ayrılık haberi gelmişti. Ancak ayrılık kısa sürdü ve çift, ilişkilerine yeniden bir şans tanıdı.

Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu barıştı!Tuba Ünsal, 1 ay önce İspanyol model Elisabeth Mas'dan boşanmak üzere olan iş adamı Caner Karaloğlu ile aşk yaşamıştı. Mas, boşanmanın gerçekleşmesinin ardından kızı Mia'yı alıp ülkesine dönmüştü.

Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu barıştı!Ancak Ünsal ve Karaloğlu da evlilik engelinin ortadan kalkmasına rağmen ilişkilerini geçtiğimiz hafta sonlandırmıştı.

Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu barıştı!Barıştılar

Evli bir erkekle birlikte olarak tepkileri üzerine çeken Tuba Ünsal, ilişkisine yeni bir şans tanıdı. Barışan sevgililer, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı.

Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu barıştı!Magazin muhabirlerini görünce kısa süreli bir şok yaşayan ikili, hemen araçlarına binerek oradan uzaklaştı.

Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu barıştı!Kaçamadılar

Etiler'den ayrılan çift, gecenin devamını Emirgan’daki gece kulübü Gizli Kalsın’da geçirdi. Mekan değiştirerek gazetecileri atlattıklarını düşünen ikili burada da flaşlarla karşılaşınca yine bir şok yaşadı.

Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu barıştı!Caner Karaloğlu'nun telaşlı halleri dikkat çekerken, çift soruları yanıtlamadı. Bir muhabirin, "Barışmanız hayır olsun" sözleri üzerine ise Tuba Ünsal gülümsemekle yetindi.

Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu barıştı!