Tuğba Ekinci'den Can Yaman'a şok sözler: "Senden 20 tane var"

Şarkıcı Tuğba Ekinci, Can Yaman'ın Erkenci Kuş dizisinin setinde bir oyuncuyu yaraladığına dair çıkan haberlere ateş püskürdü. Ekinci, "Senden 20 tane var akıllı ol" sözleriyle şoke etti.

Tuğba Ekinci'den Can Yaman'a şok sözler:

Dün oyuncu Can Yaman hakkında magazin gündemini sallayan flaş bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre; Erkenci Kuş dizisinin Anadolu Yakası'nda gerçekleşen çekimlerinde bir izleyici, "Bu Demet Özdemir de Can Yaman'da ne buluyor?" dedi. Bu sözleri duyan Yaman, sinirlerine hakim olamadı ve elinde bulunan bir fotoğraf makinesini seyirciye fırlattı. Ancak Can Yaman'ın fırlattığı fotoğraf makinesi yardımcı oyunculardan birinin başına isabet etti ve yaralanan oyuncu aceleyle hastaneye kaldırıldı.

Tuğba Ekinci sinirlendi

Çıkan haberler karşısında Can Yaman'a sinirlenen Tuğba Ekinci, oyuncuya şu sözlerle ateş püskürdü: "Beni iyi tanı unutma sözlerimi kimin çocuğusun bilmiyorum aileni tanımam çok şımarıksın ne oldum delisi senden iyi , babandan dayak yememişsin , daha önce de kıza bardak attın, şimdi de bu şekildesin yazık o boya posa bu ülke sana para kazandırıyor. Jön falan da değilsin erkek adam saçı röfleyle gezmez bu senaryodan sonra da yemez bu saçın başka senaryolarda bir halta da benzemiyorsun röflesiz, senden 20 tane var akıllı ol etraf saf küçük kızlardan ibaret değil can oğlum."

Tuğba Ekinci'den Can Yaman'a şok sözler:

Demet Özdemir iddiaları yalanlamıştı

Diğer yandan konuyla ilgili iddialara Demet Özdemir yanıt vermiş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bugün haberlerde "hayran" adı altında bahsi geçen kişi sete izinsiz girip hakaretler savurup uyarıldığı halde uzaklaşmamıştır... Kaydı kesip Can'ın kolundan tutup bana laf atmıştır. Can da sözde hayrandan kolunu kurtarmaya çalışırken fotoğraf makinesi elinden düşmüştür." demişti. Can Yaman ise bu açıklamayı sosyal medya hesabından paylaşmakla yetinmişti.