Tuğrul Odabaş'tan duygulandıran paylaşım!

Tuğrul Odabaş, sosyal medya hesabından bir gönderi paylaştı.

Tuğrul Odabaş'tan duygulandıran paylaşım!

Şarkıcı Işın Karaca'nın geçtiğimiz haftalarda boşandığı eşi Tuğrul Odabaş, boşanmanın ardından Karaca'nın kızı Mia için, "Mia benim kızım" demişti. Işın Karaca ise eski eşi ile ilgili "Yukarda Allah var, çok emeği var. Kimse tersini söylemiyor. Şöyle bir gerçek var tabii ki; onların ilişkilerine karışmam. Birbirlerini çok seviyorlar. Karışacak bir şey yok yani" ifadelerini kullanmıştı. Tuğrul Odabaş, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından Mia ile çekilen bir fotoğrafını paylaştı ve şu notu düştü;

"Sevgi neydi? Sevgi emekti. Sevgi yoksunu bir kalp bu dünyadaki insanoğluna verilmiş en büyük cezadır bence. Düşünsene; hiçbir şeyi sevemiyorsun. Ellerin bir çiçeğe dokunmaktan mahrum kalmış, kalbin kan pompalamak dışında hiçbir şey bilmiyor. Ya gözlerin? Sadece bakıyor ve emeği sadece ekmek zannediyorsun.

Sokakta gördüğünüz kediyi, dedikoducu teyzeyi, evdeki avizeyi, kokoreçi, işkembeyi, Şişli Osmanbey'i, kısaca yolu sizinle kesişmiş her şeyi, herkesi sevin ve sevdikleriniz için emek sarf edin. Seni seviyorum kızım."