Tülin Şahin'in bebeği göründü!

Pedro de Noronha ile nisan ayında dünyaevine giren ve şimdilerde bir kız bebek bekleyen Tülin Şahin, sosyal medya hesabından fotoğraf paylaştı. Şahin'in belirginleşmeye başlayan karnı dikkat çekti.

Tülin Şahin'in bebeği göründü!Top model Tülin Şahin, Portekizli yatırım bankacısı Pedro de Noronha ile geçtiğimiz nisan ayında dünyaevine girmişti. Ünlü çiftten kısa sürede müjdeli haber gelmiş ve Şahin'in hamile olduğunu öğrenilmişti. Geçtiğimiz günlerde de bebeğinin cinsiyetini öğrenen Şahin, bir kız bebek beklediğini açıklamıştı. Hatta Şahin'e şimdiden anne, bebek, bakım, kozmetik ve giyim firmalarından reklam teklifleri yağmaya başladığı iddia edilmişti.

Bebek göründü

Son olarak Tülin Şahin, Instagram hesabından sabah sporu yaparken bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafa, "Bugün ilk defa birlikte yüzdük. Doktorların önerisiyle, hamilelikte her gün 30 dakika yüzmenin faydaları; bulantı ve kusmalara iyi gelir. Krampları çözer. Sırt ağrılarını giderir. Sakinleştirir... Formda kalmanızı sağlar. Hem size hem bebeğe iyi gelecektir yüzme sonrası daha iyi uyursunuz..." notunu düştü. Ayrıca Şahin'in belirginleşen göbeği dikkat çekti.

İşte o paylaşım:

Tülin Şahin'in bebeği göründü!Tülin Şahin'in bebeği göründü!