Tuvana Türkay'ın şarkıcılık hayalleri yarım mı kaldı?

Oyunculuktan şarkıcılığa geçen Tuvana Türkay'ın, anlaştığı müzik şirketinden ses çıkmayınca sözleşmesini iptal ettiği iddia edilmişti. Türkay, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Tuvana Türkay'ın şarkıcılık hayalleri yarım mı kaldı?

Son olarak 'Kızlarım İçin' adlı dizide boy gösteren oyuncu Tuvana Türkay, oyunculuktan şarkıcılığa geçiş yapmıştı. Yaklaşık bir yıldır Türk DJ ve aranjör Ozan Doğulu'yla da birlikte çalışan Türkay, bir müzik şirketiyle anlaşmıştı. Fakat güzel oyuncunun, karşı taraftan ses seda çıkmayınca sözleşmeyi tek taraflı olarak feshettiği iddia edildi. Hayallerinin yarım kaldığı öne sürülen Tuvana Türkay'ın, şu sıralar yeniden müzik şirketi aradığı belirtilmişti.

Açıklama geldi

Bu iddiaların ardından güzel oyuncudan bir açıklama geldi. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Tuvana Türkay, haberleri net bir dille yalanladı.

İşte o paylaşım:

Tuvana Türkay'ın şarkıcılık hayalleri yarım mı kaldı?

Yazar olacağını açıklamıştı

Öte yandan Tuvana Türkay, oyunculuk ve şarkıcılığın yanı sıra yazarlığa adım atacağını açıklamıştı. Etiler'de objektiflere yansıyan Türkay, "2015 yılından beri yazıyorum. Geçtiğimiz günlerde okuduğum bir kitapta yazarın benimle aynı tarz yazdığını gördüm. Ben de kitap çıkarmaya karar verdim." demişti.