Uğur Akkuş'un eski eşi, o sözlerin hesabını mahkemede sordu!

Eski manken Ebru Şallı'nın geçtiğimiz aylarda evlendiği Uğur Akkuş'un eski eşi Gonca Sağlam, Akkuş'u mahkemeye vererek 100 bin dolar talep etti.

Uğur Akkuş'un eski eşi, o sözlerin hesabını mahkemede sordu!

Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'un eski eşi Gonca Sağlam, Akkuş'un boşanma protokolüne aykırı davrandığını iddia ederek 100 bin dolarlık dava açtı. Günca Sağlam, dava dilekçesinde “Uğur Akkuş boşandıktan sonra basına verdiği röportajda, ‘Yuvanızı Ebru Şallı mı yıktı?’ sorusuna, ‘Yuva yoktu ki yıkılsın. Biz 2014’te ayrıldık. Psikolojik sorunları olan eşim tedavi görüyor, ciddi ilaçlar kullanıyordu. Ona destek oldum, ama olmadı. O zaman ayrıldık’ diyerek Gonca Sağlam’ı rencide edici açıklamalar yapmıştır” ifadesine yer verdi.

Rencide oldu

İstanbul Aile Mahkemesi'ne gönderilen davada Gonca Sağlam, 2 yıl önce boşandığı Uğur Akkuş'un yaklaşık 1 buçuk ay sonra bir gazeteye röportaj verdiğini ve boşanma protokolüne aykırı davrandığı ifade edildi. Verilen dilekçede "Uğur Akkuş, ‘Bizim davamız 2014’te başladı. Her insan boşanabilir. Sıradan bir boşanma davası. Ancak çocuklarımın annesi için yorum yapmak istemiyorum. Dava bitti, her insan gibi biz de boşandık. Onun da mutlu olmasını isterim, evlensin, çocukları olsun’ demiştir. Uğur Akkuş röportajda, ‘Evliliğinizi Ebru Şallı mı yıktı?’ sorusuna ise, “…Var olan yuva yıkılır! Yuva yoktu ki yıkılsın. Biz 2014’te ayrıldık ve evlerimizi ayırdık. Psikolojik sorunları olan eşim tedavi görüyor, ciddi ilaçlar kullanıyordu. Ona destek oldum, ama olmadı. O zaman ayrıldık. Ben de hayatımı yaşamaya başladım’ diyerek boşanma üzerinden basın aracılığıyla Gonca Sağlam hakkında küçük düşürücü ve rencide edici açıklamalar yapmıştır." denildi.

Uğur Akkuş'un eski eşi, o sözlerin hesabını mahkemede sordu!