Ünlü çiftin boşanma sebebi Melis Tüzüngüç mü? Açıklama geldi!

Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile meslektaş eşi Melis İşiten, bugün boşanma kararı aldıklarını açıklamıştı. Bu kararın ardından Kaygılaroğlu'nun İşiten'i, Melis Tüzüngüç ile aldattığı iddia edilmişti. O iddialara Tüzüngüç cephesinden açıklama geldi.

Ünlü çiftin boşanma sebebi Melis Tüzüngüç mü? Açıklama geldi!

2014 yılında dünyaevine giren Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten'den bugün kötü haber gelmiş, Ada adında bir kızları olan çiftin boşanacağı öğrenilmişti. Sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamalarla haberleri doğrulayan çiftin ayrılmasıyla ilgili flaş bir iddia da ortaya atılmıştı.

Uraz, Melis'i aldattı mı?

'2. Sayfa' adlı magazin programının iddiasına göre Uraz Kaygılaroğlu, 2015 yılında 'Baba Candır' dizisinde başrolü paylaştığı Melis Tüzüngüç ile yakınlaştı. Bu ihanetin evliliği bitirdiğine dair bugün çıkan haberlere ise Tüzüngüç cephesinde jest hızıyla bir açıklama geldi.

Melis Tüzüngüç'ün menajerlik şirketi, iddialarla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Bugün (04.07.2019) Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programında; Melis-Uraz Kaygılaroğlu çiftinin ayrılık haberlerinin ardından, oyuncumuz Melis Tüzüngüç ile Uraz Kaygılaroğlu'nun yakınlaştıkları iddiasına yer verilmiştir. Oyuncumuz Melis Tüzüngüç'ün, Uraz Kaygılaroğlu ile arasında iddia edildiği gibi bir yakınlaşma söz konusu olmadığı gibi, böylesine hassas bir konuda isminin asılsızca anılmasından dolayı duyduğumuz rahatsızlığı ifade etmek isteriz. Söz konusu olay ile ilgili herhangi bir bağlantımız olmadığını yineler; oyuncumuzun özel hayatına saygı gösterilmesini rica ederek ilk ve son kez bu açıklamayı kamuoyuna bildiririz."

Ünlü çiftin boşanma sebebi Melis Tüzüngüç mü? Açıklama geldi!