Ünlü oyuncudan sert yanıt: "İki tokatla kendine gelirsin!"

Usta sanatçı Işıl Yücesoy, Twitter'dan kendisini eleştiren bir kullanıcıya çok sert yanıt verdi.

Ünlü oyuncudan sert yanıt:

Ünlü oyuncu Işıl Yücesoy, geçtiğimiz gün Twitter'dan kendisini eleştiren bir kullanıcıya yanıt verdi. Önceki gün "Dün geceden beri Işıl Yücesoy dinlemem boşa değilmiş. Ses kadın bugün doğmuş. Hep şarkı söyle büyük usta. İyi ki doğdun" yazan bir kullanıcıya cevap veren ve "Ben bu kadının konuşurken, sesinden, gözlerinden çok korkuyorum" yazan Twitter kullanıcısının twitini alıntılayarak cevap yazan Yücesoy, şu yanıtı verdi.

"Şimdi güzel kızım
1- Terbiye sınırlarını aşma.
2- Saygısız bir dil kullanma.
3- Yaşın kaçtır bilmiyorum çok küçüksün eminim. Ne anandan ne babandan hiç eğitim almadığın zaten belli.
4- Haddini bildirmek görevim. Belki iki tokatla kendine gelirsin" Ünlü oyuncuya diğer Twitter kullanıcılarından da destek geldi.

Tatlıya Bağlandı
Oyuncu Işıl Yücesoy, Twitter kullanıcısının kendisine verdiği "Öncelikle gerçekten çok çok çok özür dilerim çok yanlış anlaşıldım. Unutursam Fısılda adlı filmde çok serttiniz kardeşinize karşı oradaki sertliğiniz geldi ilk önce aklıma. Ki bu da büyüklüğünüzün etkisi. İnanın sevmediğim bir sanatçı olsanız bu kadar üzülmezdim gerçekten yanlış anlaşıldım" cevabına karşı "Bak güzel kızım. Oluyor hatalar yapabiliyoruz. Özür dilemek bir erdem sen de bunu gösterdin. Kullandığım "tokat" kelimesinin de fiziki bir manaya gelmediğini, tenkit anlamında kullandığımı anladığını görüyorum. En iyisi konuyu burada kapatalım,unutalım..." dedi ve olay tatlıya bağlandı.