Ünlü oyuncuya büyük şok! Sevgilisi evinde intihar etti...

Oyuncu Yeşim Gül, işitme engelli sevgilisi Serdar Peçen'den kredi nedeniyle ayrıldı. Ayrılığı kaldıramayan Peçen, barışmak için gittiği Gül'ün evinde camdan atlayarak intihar etti.

Ünlü oyuncuya büyük şok! Sevgilisi evinde intihar etti...

Pek çok dizi ve filmde rol alan ve son olarak da 'Dolunay'da Leman karakterine hayat veren Yeşim Gül, bir süredir 28 yaşındaki Serdar Peçen ile aşk yaşıyordu. İddiaya göre Gül, işitme engelli olan sevgilisinden kendisi için kredi çekmesini istedi. Sevgilisinin bu isteğini yerine getiren Peçen, oyuncu için 50 bin lira kredi çekti. Ancak Peçen, bir süre sonra krediyi ödemekte zorlandı ve bu nedenle Yeşim Gül'le sorun yaşadı. Tartışma büyüyünce Gül, sevgilisini terk etti.

İntihar etti

Bu ayrılığı hazmedemeyen Serdar Peçen, geçen cuma günü konuşmak için Yeşim Gül'ün Beşiktaş'taki evine gitti. Barışmak için çabalayan ancak sevgilisini ikna edemeyen Peçen, pencereden atlayarak intihar etti. Oyuncu ise hemen polis ekiplerini çağırarak durumu anlattı. Genç adamın ölümüyle ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı ise soruşturma başlattı.

"Yeşim Hanım'ın cezalandırılmasını istiyoruz"

Öte yandan Peçen'in ağabeyi bir açıklamada bulundu ve, "Kardeşim işitme engelliydi. Dizilerde oyunculuk yapıyordu. Yeşim Gül ile ilişkisi ona iyi geliyordu. Yeşim Hanım için kredi çekmişti. Ödeyemedi. Yeşim hanım kardeşime yardım edeceğine bir de onu terk etti. Kardeşimin ölümünden sorumlu olan Yeşim Hanım'ın cezalandırılmasını istiyoruz" dedi.

Ünlü oyuncuya büyük şok! Sevgilisi evinde intihar etti...