Ünlüler bayram tatilini denizde geçirdi! Burcu Biricik ise...

Oyuncu Burcu Biricik, anneannesinin evinde hamur yoğurup gözleme yaptı. Biricik'in o fotoğrafları beğeni yağmuruna tutuldu.

Ünlüler bayram tatilini denizde geçirdi! Burcu Biricik ise...Yoğun bir kış sezonu geride kaldı, ünlü isimler bayram tatilini Ege ve Akdeniz çevresinde geçirdi. Pek çok ismin rotası Bodrum ve Çeşme olurken, Burcu Biricik'in tatil paylaşımları hayranlarını şaşırttı. Kuzgun dizisinin sezon finali yapmasının ardından bayramda anneannesini ziyaret eden Biricik, börek pişirirken çekilmiş olan fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı.

Beğeni yağdı

Güzel oyuncu, paylaştığı fotoğraflara "Hayal ettiğimiz tatil (?) Gerçekte olan... Anneanne evine gelince durumumuz bu" notunu düştü. Hamur yoğurup gözleme yapan Burcu Biricik'in bu paylaşımı sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu. Ünlü oyuncunun takipçileri fotoğrafa, "Kız olsun çamurdan olsun", "Helal olsun sana" şeklinde yorumlar geldi.

İşte o paylaşımlar:

Ünlüler bayram tatilini denizde geçirdi! Burcu Biricik ise...Ünlüler bayram tatilini denizde geçirdi! Burcu Biricik ise...Ünlüler bayram tatilini denizde geçirdi! Burcu Biricik ise...