Ve Acun Ilıcalı açıkladı! Efsane isimler Survivor'a geri dönüyor...

Acun Ilıcalı, geçen yıllarda Survivor yarışmasına damga vurmuş olan eski yarışmacılardan bazılarının Dominik'e geleceğini açıkladı.

Ve Acun Ilıcalı açıkladı! Efsane isimler Survivor'a geri dönüyor...

Survivor Türkiye-Yunanistan 2019 yarışmasının son bölümünde Acun Ilıcalı büyük bir sürprizi açıkladı. Geçtiğimiz yıllarda yarışmaya damga vurmuş olan bazı yarışmacılarının Dominik'e geleceğini söyleyen Ilıcalı, eski ve yeni yarışmacılar arasında ödül oyunları oynanacağını duyurdu.

Ogeday ve Nagihan gelecek

Yarışmaya katılacak o iki önemli ismin ise Ogeday ve Nagihan olduğunu açıklayan Acun Ilıcalı, "Unutulmayan isimlerden bazıları dört günlüğüne Dominik'e gelecek. Güzel ödül koyacağız. Siyah ve beyaz takım yarışmacıları, eski yarışmacılara karşı tek bir takım olarak yarışacak. Eskiler yeniler oynayacak. Güzel bir takım geliyor. Ben Türk yarışmacılardan ikisini söylüyorum. Nagihan ve Ogeday gelecek. Eğlenceli yarışmalar olacak. Kazanan isimler ödüle kavuşacak" dedi.

Ve Acun Ilıcalı açıkladı! Efsane isimler Survivor'a geri dönüyor...

Gelmeyecek olan ismi de açıkladı

Öte yandan Ilıcalı, yarışmaya gelmeyecek olan bir ismi de açıkladı. Seda'yla konuşurken açıklayan Ilıcalı, "Sema gelmeyecek. Sebebi ise Sema'nın senin ikizin olması. Çok gelmek istiyordu geçen gece bizim ofisteydiler. Niye gitmesi gerektiğini anlatıp beni ikna etmeye çalıştı. Ancak senin ikizinin olmasının sana avantaj olacağı sebebiyle getiremeyeceğiz" şeklinde konuştu.