Yağmur Aşık'tan ihanet iddialarına açıklama geldi!

Geçtiğimiz haftalarda eşi Yağmur Aşık'ın ihanetiyle sarsılan eski futbolcu Emre Aşık, dün eşine boşanma davası açtı. Konuyla ilgili Yağmur Aşık'tan da açıklama geldi.

Yağmur Aşık'tan ihanet iddialarına açıklama geldi!

Üç hafta önce Etiler'de bir mekanda eğlenirken bir erkekle sarmaş dolaş görüntüleri ortaya çıkan Yağmur Aşık, eşi Emre Aşık tarafından affedilmedi. Geçtiğimiz yıl da evliliğinde sorunlar yaşayan ancak üç çocuğunun annesi Yağmur Aşık'ı affeden eski futbolcu, bu kez ihaneti sindiremedi ve dün eşine boşanma davası açtı.

Emre Aşık'ın avukatı Funda Sadıkahmet Alp, konuyla şu açıklamalara imza attı: "Emre Aşık, 6 Şubat'ı 7 Şubat'a bağlayan gece yaşanan onur kırıcı olay sebebiyle sessiz kalmış ve gerekli araştırmalarımızı yaptıktan sonra boşanma davamızı açmış bulunmaktayız. Müvekkilim, zaman zaman davalı tarafından uğradığı haksızlıklar ve iftiralar karşısında derin üzüntü yaşamış ve çocuklar için susmayı tercih etmiştir."

'Bana adice bir oyun oynadı'

Davanın ardından sessizliğini bozan Yağmur Aşık ise sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı ve şöyle konuştu: "Emre Aşık, bana yalvardı; barışmak istedi. Pişman olduğunu söyleyerek beni kandırdı ve boşanma davasını geri çektirdi. Alacağım nafaka ve tazminattan kurtulmak için kendisi haberimi 'ihanet' adı altında planlı bir şekilde yaptırdı. Bana adice bir oyun oynadı. Gerekli karşı davayı açacağım. Emre'nin nasıl bir insan olduğunu tüm gerçekliğiyle mahkemeye sunacağım. Kendisinin istediği yayın yasağına da itiraz ederek; bu süreci tüm kamuoyu ile paylaşacağım."