Yasemin Özilhan'dan soyulma açıklaması!

Yasemin Özilhan, görüntülendiği Nişantaşı'nda dadısı tarafından soyulduğu haberlerine yanıt verdi.

Yasemin Özilhan'dan soyulma açıklaması!

Eski oyuncu Yasemin Özilhan, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde dadısı tarafından soyulduğunu açıklayan Özilhan, konu ile alakalı “Arkadaşlar o eski bir olay. Çocuklarla ilgili bir kaçırma olayı olmuş, onunla ilgili ‘Nasıl dikkat edilir?’ diye sordular, ben de ‘GBT yapılması gerekir’ dedim ve başımdan geçen o olayı anlattım. Yeni bir olay gibi anlaşılmış.” dedi.

Ne olmuştu?


Geçtiğimiz günlerde bir davete katılan Yasemin Özilhan, davet sonrasında "Bir yardımcı hanım aldık. Bir haftalık deneme sürecindeydi. O sırada biz tatildeydik. Nişanımızda hediye olarak takılan küpelerim kayboldu. Her yere baktık, o kadın da bizimle birlikte her yere bakmaya başladı, kan ter içinde kaldı. O da bizim gibi iki-üç gün aramaya devam etti. Sonra karakola gittim, savcılığa suç duyurusunda bulundum. Ev tekrar arandı ve küpeleri kadının çaldığı ortaya çıktı. Küpeyi çalmış, sonra da satmış. GBT'sine bakıldı, beş ayrı bu şekilde hırsızlık suçu varmış. O küpelerin maddiyattan öte manevi değeri vardı. Evde çalışacak yardımcılar, kesinlikle GBT'sine bakılarak alınmalı." demişti.

Sosyal medyada tepki gördü


Sosyal medya kullanıcıları haber yayıldıktan sonra "Sigorta yaptırsaydı sabıkalı olup olmadığını görürdü" yorumları yapmıştı.