YouTuber Oğuzhan Uğur, Gonca Vuslateri'yi ifşa etti!

Havaalanında görevli bir kadının maruz kaldığı hakaretten dolayı destek mesajı paylaşan oyuncu Gonca Vuslateri'nin başka bir çalışana kötü davrandığı iddia edilmişti. Bu olayın ardından YouTuber Oğuzhan Uğur, oyuncunun set görevlilerine yaptıklarını ifşa etti.

YouTuber Oğuzhan Uğur, Gonca Vuslateri'yi ifşa etti!

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Yeni Havalimanı’nda bir Bodrum yolcusu, uçağın rötar yaptığını öğrenince yer hizmetleri personeline hakaretler sıralayıp, küfürler savurmuştu. Bu olaya tepki gösteren ünlüler arasında oyuncu Gonca Vuslateri de yer almıştı. Vuslateri, "Havaalanında yaşanan olaydan dolayı görevli arkadaştan ben bile gidip özür dilemek istedim... Bir insanı (kadını) kalçasıyla davranışıyla toplum içerisinde küçük düşürme girişimi saldırıdır ve özlük haklarımıza yapılmış linçtir. Suçtur bu. Terbiyesizlik az kalır" demişti.

Çalışanı ifşa etmişti

Ancak daha sonra Vuslateri'nin bir kadın çalışanına yaptığı kötü muamleme ortaya çıkmıştı. O çalışan, oyuncunun kendisine yaptıklarını şöyle anlatmıştı: "Karşılamada çalıştığım bir ödül töreninde listede isminizi hemen bulamadım diye beni azarlayıp elimden listeyi çekip alan da sizdiniz oysa ki... 1 ay kadar belki oluyor... Sosyal medyadaki bu iki yüzlülük gerçekten çok üzücü. Aslında bu kadar duyarlı ve sabırlı biri değilsiniz siz de."

Bir ifşa da Oğuzhan Uğur'dan

Çalışanının açıklamalarının ardından bir ifşa da YouTuber Oğuzhan Uğur'dan geldi. Uğur, son çektiği videoda Vuslateri'nin, birlikte çalıştığı dizi setindeki reji ve makyaj bölümünde görev yapan kadınlara kötü davranarak ağlattığını şu sözlerle dile getirdi: "Aynı sette çalıştık. Bir tabure gelmedi diye 2 tane reji kızı, 1 makyöz kızı ağlattı biliyor musun. Ama nasıl ağlattı... Nasıl küfrediyor biliyor musun kızlara. Havaalanındaki o olaya duyar kasan oyuncu bozması var ya..."