Zerrin Özer'den basın açıklaması! "Murat Akıncı ile..."

Sanatçı Zerrin Özer, geçtiğimiz gün medyada çıkan "Murat Akıncı ile barıştı" haberlerinden sonra bir basın açıklaması yayınladı.

Zerrin Özer'den basın açıklaması!

Ünlü sanatçı Zerrin Özer, geçtiğimiz aylarda evlendiği ve 36 saat sonra boşandığı Murat Akıncı ile tekrardan barıştığına dair haberler ile ilgili bir açıklama yaptı. Akıncıyla barıştığını doğrulayan Zerrin Özer, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi...

"Çok kıymetli sevenlerim, değerli basın mensubu arkadaşlarım;

Bugün basında gündeme gelen röportajımla ilgili sizleri doğru şekilde bilgilendirmek adına açıklamamdır. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, tüm yaşanan olumsuz olayları takip eden aylardan sonra Murat Akıncı ile diyalog kurma ve görüşme sürecinde olmam içinde barışmak yeniden birlikte olmak vs gibi kesin kararlar barınmamaktadır.

Karşılıklı ve menfaatsiz olarak birbirimizin kalbine dokunmamızı sağlayan sanat hayatımda beni tanıyan ve tanımayan herkes bilir ki tüm duygularımı her zaman açık yüreklilikle sizlerle paylaşmışımdır.

Hepinizin bildiği üzere geçtiğimiz yaz döneminde talihsiz olaylar yaşadık. Hayat ve tecrübelerim bana her ne yapmış ya da yaşamış olurlarsa olsunlar, insanları kınamamayı ve yargısız infaz etmemeyi öğretti.

Hepimizin geçmişinde hatalar yapmış olabileceğini de bu öğreti ile tecrübe etmiş bulunmaktayım. Tüm sevenlerimle aramda her zaman dürüstlük üzerine kurulu bir bağ var oldu. Bu varoluştan yola çıkarak, tüm samimi duygularımla basın mensubu arkadaşlarımın sorularına cevap verdim. Geçtiğimiz yaz evlendiğim ve yakın dönemde boşanmış bulunduğum Murat Akıncı ile iki yıl önce başlamış olan gönül birlikteliğim elbette ki basında çıkan talihsiz haberlerde sonra derinden sarsılmıştır. Ancak birlikte hayatı paylaştığımız bu iki yıllık süre içerisinde tarafıma karşı herhangi bir olumsuz hareketini görmediğimden ve yakın çevremin de kendisini çok sevmiş olması sebebiyle peşin hükümle kendisini yargılamanın sahip olduğum karakterimle bağdaşmayacağı kanısına vardım. Bir insanı geçmişiyle yargılamak yerine o kişinin birliktelik döneminde sevgi adına göstermiş olduğu çabayı yok saymamayı tercih ederek, kendime zaman tanıdım ve karşımdaki insana kendini ifade etme fırsatı verdim diyelim...

Zaman her şeyin eğrisine ve doğrusuna gebedir. Bu açıklamanın çok kıymetli sevenlerimin ve değerli basın mensubu arkadaşlarımın merakını gidermek için yeterli olduğunu düşünüyor ve hepinize sevgilerimi yolluyorum.

Karşılıklı ve menfaatsiz olarak birbirimizin kalbine dokunmamızı sağlayan sanat hayatımda beni tanıyan ve tanımayan herkes bilir ki tüm duygularımı her zaman açık yüreklilikle sizlerle paylaşmışımdır.

Hepinizin bildiği üzere geçtiğimiz yaz döneminde talihsiz olaylar yaşadık. Hayat ve tecrübelerim bana her ne yapmış ya da yaşamış olurlarsa olsunlar, insanları kınamamayı ve yargısız infaz etmemeyi öğretti."